Değerli Katılımcılarımız,

Acil Tıpta Teknoloji teması ile gerçekleştirilecek EACEM‐2018 ülkemizde ilk kez düzenlenecek “InnovEM” ismini verdiğimiz bir simülasyon etkinliğine de ev sahipliği yapacaktır. “Technology in action” sloganı ile yola çıkan etkinlikteki amacımız teknolojinin acil tıp pratiğine yansımalarını simüle hasta senaryoları üzerinde uygulamalı olarak göstermektir.

Türkiye Acil Tıp Derneği Proje Geliştirme ve Inovasyon Çalışma Grubu (TATD‐ATİ) olarak organize edeceğimiz etkinlik fuaye alanı içinde resüsitasyon odası donanımına sahip “InnovEM Zone” uygulama alanı içinde gerçekleştirilecektir. Kardiyak arrest, multi‐travma, nefes darlığı konulu senaryolar hastane öncesinden başlatılacak, uygulama alanı içindeki müdahalelerle sürdürülecektir. Uygulama alanında bir kişi senaryolar sırasında kullanılan cihazlar ve teknolojileri ile ilgili bilgiler verecektir. Senaryo sonrası ekip elemanlarına sorular yöneltecek, senaryoyu izleyenlerle değerlendirme yapılacaktır. Tüm etkinlik kameralarla kayıt altına alınacak fuaye alanındaki ekranlardan ve EACEM Mobil uygulamadan canlı olarak izlenebilecektir.

Uygulayıcı hekimler olarak, tıp pratiğini kolaylaştırarak hayat kurtarmaya yardımcı olan teknolojilerin arka planındaki emeğin farkındayız ve büyük saygı duyuyoruz. Bu teknolojik yenilikçi ürünlerin simüle hasta senaryoları üzerinde daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz. Hepinizi EACEM2018’de Innovem Uygulama Alanı ve Simülasyon Etkinliğine bekliyoruz.

SUNUCU SPONSOR

ALTIN SPONSORLAR

GÜMÜŞ SPONSORLAR